Prawo pracy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Szkolenie prawo pracy

Dzięki naszym szkoleniom prawo pracy przestanie być dla Ciebie tajemnicą! Nasi specjaliści z zakresu prawa pracy przygotowali dostępne w formie stacjonarnej i online szkolenie, które pomoże Ci w zdobyciu kompleksowej, rzetelnej wiedzy w tej istotnej dla prowadzenia biznesu tematyce. Każdy nasz wykładowca nie tylko ma fachowe doświadczenie, ale również przygotował kurs pod względem metodycznym, dzięki czemu informacje, które otrzymasz, zostaną przekazane w przystępnej formie, ułatwiającej zrozumienie wszystkich niuansów. Sprawdź nasze propozycje – przepisy Kodeksu pracy i innych aktów prawnych staną się jasne!

Szkolenie prawa pracy – dlaczego warto skorzystać

Szkolenie, które Ci proponujemy, to szczegółowy kurs przepisów prawa od podstaw do poziomu zaawansowanego. Rozumiemy, że specyfika tego działu może być zawiła, dlatego proponujemy kompleksowe objaśnienie wszystkich zagadnień. To sprawdzony sposób na to, by zrozumieć potrzeby, oczekiwania i obowiązki pracowników i kadry kierowniczej. Kodeks Pracy obejmuje szereg przepisów, które mogą wydawać się na pierwszy rzut oka zbyt skomplikowane. Tłumaczymy specyfikę stosunku pracy, umów o pracę i cywilnoprawnych, czasu pracy i w jaki sposób należy go liczyć, okresów wypowiedzenia, zwolnień i szereg innych zagadnień, które każdy kadrowiec powinien znać!

Nasze szkolenia „Prawo Pracy” przeznaczone są dla pracowników kadr, pracodawców, ale także pracodawców i osób, którym zależy na zdobyciu fachowej wiedzy w tym zakresie i opłacalnych kompetencji. Udział w szkoleniu to przepustka do świetnej kariery – taki specjalista przyda się w każdej firmie, która stawia na transparentność i dbałość o przepisy.

Szkolenie prawo pracy online i stacjonarnie

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach, które pomogą Ci lepiej zrozumieć prawo pracy i zdobyć ekspercką wiedzę. Organizujemy zarówno szkolenie online, jak i w formie stacjonarnej. To dogodne rozwiązanie zwłaszcza na czas pandemii. Szkolenie online prowadzone jest z wykorzystaniem nowoczesnych metod – wszystkie materiały i zajęcia odbywają się drogą elektroniczną, jednak z dbałością o rzetelność i zaangażowanie. Do uczestnictwa wystarczy Ci jedynie stabilny dostęp do Internetu i komputer. Zwolennikom tradycyjnych metod proponujemy szkolenia stacjonarne, które prowadzimy w Szczecinie.

Kursy i szkolenia z prawa pracy od Most Wanted

Czas pracy, umowy, przepisy BHP – fachowa wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Sprawny prowadzący Most Wanted podczas szkolenia w przystępny sposób przedstawi Ci najbardziej aktualne i rzetelne informacje, które pomogą Ci w codziennej działalności. Oferujemy zróżnicowane szkolenia, między innymi: Kadry i Płace, PPK, Ubezpieczenia, Księgowość i wiele innych. Wiemy, jak bardzo ceniony na obecnym rynku jest pracownik ze specjalistyczną, ekspercką wiedzą. Z tego powodu proponujemy Ci różne kursy w formie stacjonarnej i on-line, które pomogą Ci zdobyć nowe kwalifikacje. Dzięki skutecznej metodzie kształcenia nasi kursanci osiągają sukcesy, co obserwujemy z dumą. Sprawdź ofertę naszych szkoleń!

 

Zobacz także szkolenia : KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI RACHUNKOWOŚĆ VAT, PPK, PRAWO PRACY, RODO, ROZWÓJ OSOBISTY, UBEZPIECZENIA, ZUS