Księgowość
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kurs księgowości Warszawa

Chcesz zdobyć kompleksową wiedzę w tematyce księgowości i zdobyć kwalifikacje samodzielnego księgowego? Nasze nasze szkolenia pomogą Ci zdobyć potrzebną w tym celu wiedzę w zindywidualizowanej formie, dostosowanej do wymagań prawnych oraz Twoich potrzeb. Oferujemy atrakcyjne terminy, dostarczamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe i pomoce, a nasi profesjonalni trenerzy pomogą Ci opanować zagadnienia potrzebne, by zdobyć potrzebne umiejętności. Nasze szkolenia odbywają się zarówno stacjonarnie jak i online. Sprawdź, co możesz zyskać, korzystając z naszych szkoleń dla osób zajmujących się rozliczaniem wydatków, w tym wynagrodzeń i rozpocznij nową ścieżkę kariery!

Kurs księgowości –dlaczego warto skorzystać

Bez księgowych nie ma współczesnego biznesu ani w Polsce, ani za granicą. Kompleksowa wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości jest niezbędna do prowadzenia firmy zarówno małej i średniej, jak i na większą skalę. Szkolenie pozwoli zdobyć Ci kwalifikacje, które są cenione na rynku pracy.

Nasz program obejmuje wszystkie niezbędne zagadnienia, potrzebne do nadzorowania działalności. Uczestnik kursu zdobędzie szczegółową wiedzę, która umożliwi mu podjęcie pracy w działach księgowości: od prowadzenia książki przychodów i rozchodów przez podatek dochodowy i podatek od towarów i usług po ulepszanie i remont środków trwałych. Nawet jeśli teraz pojęcia takie jak amortyzacja podatkowa niewiele Ci mówią, w trakcie trwania kursu przestaną być zagadką.

Kurs księgowości online i stacjonarnie

Nasze kursy księgowości odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jak i wygodnej wersji online. Działamy również w soboty i niedziele, dzięki czemu możemy szkolić nowych księgowych podczas ich wolnych godzin. Zajęcia online to szczególnie dogodne rozwiązanie w czasie pandemii, ale również dla tych, których odstraszają uciążliwe dojazdy. Teraz nowatorskie szkolenia z księgowości i rachunkowości są na wyciągnięcie ręki. Nasz kurs to nie suche szkolenie – to fachowa wiedza połączona z osobistym doświadczeniem zawodowym trenerów, podana w przystępnej formie dzięki doskonałej metodyce.

Kursy i szkolenia z księgowości od Most Wanted

Wierzymy, że receptą na sukces jest wiedza i rozwój. To ta idea sprawia, że każdy nasz kurs (zarówno stacjonarny, jak i online) pozwala uczestnikom zdobywać nowe kwalifikacje w sposób przystępny. Nasz zespół składa się z doświadczonych trenerów, których kariera zawodowa jest dowodem profesjonalizmu i zaangażowania. Dbamy o innowacyjne metody nauczania, dzięki którym kurs przebiega sprawnie, a udział w nim jest źródłem inspiracji do dalszej pracy.

Oferujemy szeroki wybór kursów stacjonarnych i online, nie tylko z zakresu księgowości: szkolimy również specjalistów z zakresu kadr i płac, zasad ZUS, podatków, ubezpieczeń, PPK czy prawa pracy. Te propozycje wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy, na którym najbardziej liczy się specjalizacja. Opinie naszych uczniów świadczą o tym, że szkolenie pozwoliło im zmienić swoją ścieżkę kariery i zdobyć cenione na rynku kwalifikacje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat naszych kursów księgowości stacjonarnych i online!

Zobacz także szkolenia : KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI RACHUNKOWOŚĆ VAT, PPK, PRAWO PRACY, RODO, ROZWÓJ OSOBISTY, UBEZPIECZENIA, ZUS