PPK
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szkolenie PPK

Oferujemy kompleksowe szkolenia z zakresu pracowniczych planów kapitałowych (PPK), zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla działów kadr i płac. Nasz kurs przedstawi Ci szczegółowe zasady programu dla pracodawców na mocy ustawy o PPK. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, którzy doskonale rozumieją, jak w praktyce działają pracownicze plany kapitałowe i na co należy zwrócić uwagę podczas ich wdrożenia. Oferujemy zarówno szkolenie stacjonarne, jak i szkolenia online w dogodnych godzinach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz nasz kurs do swoich codziennych obowiązków. Sprawdź naszą ofertę!

Szkolenie PPK – dlaczego warto skorzystać

Wdrożenie PPK, czyli programu pozwalającego pracownikom stopniowo gromadzić oszczędności na okres emerytury, nałożyło nowe obowiązki na pracodawców. Działy kadr z tego powodu potrzebują syntetycznie przedstawionej wiedzy na temat warunków uczestnictwa w pracowniczych planach kapitałowych. Proponujemy innowacyjne szkolenia stacjonarne i online, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, na czym polegają PPK i jak należy sprawować nad nimi nadzór.

Podczas naszego szkolenia dowiesz się, jakie obowiązki wynikają z wdrożenia programu: w jaki sposób sporządza się wnioski, jak nalicza się wpłatę podstawową, jak ustala się zaliczki na PPK, jak przebiegają wpłaty do instytucji finansowej, jak wpłaty PPK wpływają na wysokość wynagrodzenia. To szczegółowa wiedza, przekazana jednak w sposób klarowny i przystępny, dzięki czemu program przestaje być zagadką.

Szkolenie PPK online i stacjonarnie

Proponujemy nie tylko szkolenie w wersji stacjonarnej, ale także prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych systemów szkolenia online, które pozwolą Ci przyswoić wiedzę na temat PPK niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Ma to szczególne zastosowanie w dobie pandemii, kiedy coraz większy nacisk kładzie się na rozwiązania w trybie zdalnym.

Z naszych szkoleń mogą skorzystać pracodawcy, kadrowi, ale również osoby, którym zależy na zdobyciu niepowtarzalnej specjalizacji, która wyróżni je na rynku pracy i pozwoli na ubieganie się o lukratywne posady. Informacje na temat PPK, które prezentujemy, pochodzą wyłącznie z ustaw i portali rządowych – stawiamy na rzetelność i dokumentujemy źródła, dzięki czemu nie musisz martwić się o dezaktualizację danych.

Kursy i szkolenia PPK od Most Wanted

W Most Wanted wierzymy, że sukces wynika przede wszystkim z rozwoju i wiedzy. Nasze szkolenia online i stacjonarne z zakresu PPK pozwolą Ci wpłynąć na swoją ścieżkę kariery i dalsze decyzje. To nowa droga, którą możesz podążyć. Stawiamy na doskonale wykwalifikowanych trenerów, którzy nie tylko dysponują fachową wiedzą, ale również potrafią ją efektywnie przekazać innym w przystępny sposób. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szkoleń przeznaczonych dla firm, między innymi z zakresu podatków czy prawa pracy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat naszych kursów PPK i innych!

 

Zobacz także szkolenia : KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI RACHUNKOWOŚĆ VAT, PPK, PRAWO PRACY, RODO, ROZWÓJ OSOBISTY, UBEZPIECZENIA, ZUS