ZUS

Wyświetlanie jednego wyniku

ZUS szkolenie

Działy kadr i płac, ale również pracodawcy mają niełatwe zadanie podczas dostosowania się do przepisów prawa związanego ze składkami. Rozwiązaniem jest udział w profesjonalnym kursie, który zapewni im garść fachowej wiedzy w przystępnej formie – opartym na pracy na realnych przykładach, ale również samych przepisach pracy. Nasze szkolenie to możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, przeznaczona zarówno dla osób, które już w tym momencie zajmują się profesjonalnie kadrami, jak i dla tych, które dopiero planują rozwój kariery w tym kierunku. Sprawdź naszą ofertę szkoleń dotyczących ZUS-u!

ZUS szkolenie – dlaczego warto skorzystać

Rozliczanie składek, warunki ubezpieczenia i problematyka urlopów chorobowych to z pozoru skomplikowane zagadnienia. Ich opanowanie na eksperckim poziomie jest niezbędne do pracy w działach kadr i płac. Tej wiedzy potrzebują również sami pracodawcy, by lepiej orientować się w wydatkach związanych z zatrudnieniem pracowników. Przepisy prawa są jednak skonstruowane w sposób mało przystępny, dlatego ich zrozumienie wymaga czasu.

By jednak przyspieszyć ten proces proponujemy zindywidualizowane seminaria, które pozwolą Ci doskonale przyswoić rzetelną, aktualną wiedzę dotyczących ZUS-u i nałożonych przez ustawy na firmy obowiązków dotyczących ubezpieczeń.

Kursy oraz szkolenia z ZUS online i stacjonarnie

Prowadzimy wykłady stacjonarne w Szczecinie, ale również kursy w formie online. Wykorzystujemy nowoczesne, dobrze sprawdzone i efektywne metody kształcenia na odległość, które sami przetestowaliśmy i które znamy z doświadczenia. Ta forma jest szczególnie korzystna w czasach pandemii, kiedy tryb zdalny stał się bardziej powszechny i chętniej stosowany.

Niezależnie od obranej metody stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Nasi trenerzy to eksperci, którzy zdobyli kompleksową wiedzę z zakresu działania ZUS-u zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Podczas kursu dostarczamy szereg niezbędnych materiałów, przygotowanych pod okiem metodyków, dlatego są one napisane w przystępnej formie i pozwalają stopniowo zapoznać się z niezbędnymi zagadnieniami. Wprowadzamy przepisy, tłumaczymy publikacje wydawane przez ZUS, operujemy na realnych przykładach, z którymi możesz się spotkać w pracy zawodowej. To doskonały sposób na opanowanie specjalistycznej wiedzy, potrzebnej w codziennych wyzwaniach działów kadr i płac.

Kursy i szkolenia z ZUS od Most Wanted

Skorzystaj z doświadczenia i profesjonalizmu naszych trenerów, postaw na ekspercką wiedzę w teoretycznym i praktycznym wydaniu. Jako Most Wanted organizujemy różnorodne szkolenia, dzięki którym wzbogacamy kompetencje zawodowe kursantów i pomagamy im w zdobyciu nowych kwalifikacji. Wprowadzona metodyka pozwala nam realizować założenia niezależnie od tego, czy kurs odbywa się w formie stacjonarnej, czy poprzez kształcenie na odległość. Wierzymy, że drogą do sukcesu jest wiedza i rozwój. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów i rozpoczęcia nowej drogi w karierze zawodowej!

Zobacz także szkolenia : KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI RACHUNKOWOŚĆ VAT, PPK, PRAWO PRACY, RODO, ROZWÓJ OSOBISTY, UBEZPIECZENIA, ZUS