Kadry i płace
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kurs kadry i płace

Specjalista ds. kadr to pracownik, który każdego dnia mierzy się z wyzwaniami bezpośrednio wpływającymi zarówno na losy firmy, jak i na życie kolegów z pracy. Wymaga to nieustannego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i opanowania fachowej, rzetelnej wiedzy związanej z prawem pracy. Proponujemy nowoczesny kurs z zakresu kadr i płac zarówno dla osób, które już posiadają doświadczenie w tym zakresie, jak i dla tych, którym zależy na rozpoczęciu nowej, opłacalnej ścieżki kariery. Nasze szkolenia odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Sprawdź szczegóły!

Kurs kadry i płace – dlaczego warto skorzystać z naszych kursów?

Zagadnienia prawa pracy mogą wydawać się z początku niejasne. Specjalista musi opanować kompleksową wiedzę, która wymaga stałego uaktualniania i uzupełniania. Nawiązanie stosunku pracy, regulacja czasu pracy, ubezpieczenia społeczne, sposób wyliczania wynagrodzenia i potrąceń od niego, ustalanie urlopu, tworzenie bezpiecznych dla obu stron umów o pracę i zarządzanie nimi – to tylko niektóre tematy, które każdego dnia interesują kadrowych w całej Polsce.

Kodeks Pracy jednak jest obszerny, a jego język nie ułatwia przyswojenia tych pojęć. Ponadto często wchodzą w życie nowelizacje i dodatkowe ustawy oraz rozporządzenia, które dodatkowo utrudniają pracę. Nasz program kursu obejmuje wszystkie zagadnienia związane z działalnością i zatrudnieniem. Dzięki nowoczesnej metodyce możemy szkolić wysoce wykwalifikowanych specjalistów z zakresu kadr i płac, którzy bezpośrednio będą ułatwiać życie pracownikom, jak i działać na korzyść przedsiębiorstwa. Z tego powodu z naszych szkoleń mogą skorzystać całe firmy, sami kadrowi, a także osoby, które interesują się podjęciem tej ścieżki zawodowej i które chcą sprawdzić się na tym opłacalnym stanowisku.

Kursy kadry i płace online i stacjonarnie

Nasze szkolenia prowadzimy w formie stacjonarnej, jednak proponujemy również kurs online. To drugie rozwiązanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem w czasach pandemii ze względu na to, że wielu z nas wybiera zdalny tryb pracy czy nauki. To także sposób na zdobycie nowych kwalifikacji niezależnie od tego, w którym regionie Polski mieszkasz. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tradycyjną metodę nauczania czy na kształcenie na odległość, służymy fachowością, profesjonalizmem i doświadczeniem. W czasie trwania kursu dostarczamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, które pozwolą Ci lepiej przyswoić zagadnienia z zakresu prawa pracy. Nasi trenerzy to osoby dysponujące wiedzą na eksperckim poziomie, ale również wykorzystujące efektywne metody kształcenia.

Kursy oraz szkolenia kadry i płace od Most Wanted!

Czas pracy, problemy ubezpieczenia społecznego, obieg dokumentów, wynagrodzenia – to wszystko przestanie być tajemnicą czy labiryntem po ukończeniu kursu Most Wanted. Czas trwania szkolenia przeznaczamy w całości na to, by przekazać aktualną wiedzę w sposób rzetelny, ale zgodnie z dobrą metodyką i przystępnie. To okazja do doskonalenia kwalifikacji zawodowych lub wstąpienia na nową ścieżkę kariery. Skontaktuj się z nami, by zapisać się na kurs!

Zobacz także szkolenia : KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI RACHUNKOWOŚĆ VAT, PPK, PRAWO PRACY, RODO, ROZWÓJ OSOBISTY, UBEZPIECZENIA, ZUS