Ubezpieczenia
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kurs ubezpieczenia

Zastanawiasz się, jak zostać agentem ubezpieczeniowym? Podczas naszego kursu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w tym fascynującym i opłacalnym zawodzie! Choć może się wydawać, że to skomplikowana ścieżka kariery, z pomocą naszych szkoleń opanujesz niezbędną wiedzę w przystępnej formie podczas zajęć stacjonarnych lub w wygodnej formie online. Sprawdź, czym musi się cechować kandydat na agenta ubezpieczeniowego i co możesz zyskać dzięki naszym kursom!

Kurs ubezpieczenia – dlaczego warto skorzystać

Zgodnie z przepisami agent ubezpieczeniowy musi posiadać minimum średnie wykształcenie. To jednak nie koniec wymagań. Potrzebna jest jeszcze nieograniczona zdolność do czynności prawnych. Od agentów ubezpieczeniowych wymaga się potwierdzenia, iż nie byli karani za przestępstwa umyślne. Kandydat musi przejść odpowiedni kurs, a następnie przystąpić do egzaminu, by otrzymać certyfikat. Wtedy musi zarejestrować się w KNF. Wtedy ma możliwość podjęcia pracy i może sprzedawać ubezpieczenia.

Zadaniem agenta ubezpieczeniowego jest dostosowanie oferty do konkretnego klienta. To on sprawdza, jakie usługi będą najbardziej odpowiednie dla danej osoby. Jest pośrednikiem w sprzedaży rozmaitych polis, oferowanych przez dany zakład ubezpieczeń. Stawki na rynku są bardzo zróżnicowane i zależą nie tylko od tego, w którym zakładzie agent ubezpieczeniowy podejmie pracę, ale również od jego kwalifikacji i miasta, w którym zamierza działać. Szkolenie pozwoli mu rozpocząć nową, ekscytującą karierę.

Kursy i szkolenia ubezpieczeniowe online i stacjonarnie

W trakcie naszego kursu, zarówno stacjonarnego jak i online, zdobędziesz szczegółową wiedzę niezbędną do tego, by z dobrym wynikiem zdać egzamin. Nasze szkolenie pozwoli Ci opanować wszystkie zagadnienia, z którymi możesz się spotkać. Są to przede wszystkim różne rodzaje ubezpieczeń: OC, auto casco, na życie i dożycie, rolne, zawodowe czy ubezpieczenie działalności gospodarczej. Przyda się wiedza z zakresu finansów i prawa cywilnego. Dowiesz się, jak przygotować idealną ofertę, jak oceniać wartości ubezpieczenia i na czym polega sporządzanie dokumentów w branży ubezpieczeniowej. Nasze szkolenia dla przyszłych agentów ubezpieczeniowych prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy stosują świetną metodykę, pozwalającą w prosty sposób zdobyć niezbędne kwalifikacje.

Kursy i szkolenia ubezpieczeniowe od Most Wanted

Nasze szkolenia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zarówno współczesnego rynku pracy, ale także samych kandydatów, którym zależy na tym, by kurs precyzyjnie przygotował ich do pracy. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Nasz zespół to sztab ekspertów, którzy nie tylko posiadają niezbędną wiedzę, ale też doskonale wiedzą, jak ją przekazać. Dzięki prowadzeniu zajęć w formie zarówno stacjonarnej, jak i online możemy zaproponować rozwiązania dla osób z różnych części Polski. Szkolenie Most Wanted, jak pokazują doświadczenia uczestników, otwierają drzwi do tej fascynującej branży. Oferujemy również inne kursy i szkolenia, które pozwolą Ci zdobyć cenione na rynku kwalifikacje. Sprawdź szczegóły!

 

Zobacz także szkolenia : KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI RACHUNKOWOŚĆ VAT, PPK, PRAWO PRACY, RODO, ROZWÓJ OSOBISTY, UBEZPIECZENIA, ZUS